تماس گرفتن بازار آمادگی افزایش آمریکا

تماس گرفتن: بازار آمادگی افزایش آمریکا دوشنبه افزایش قیمت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث مقتول به خاطر اختلاف بر سر مبلع اجاره کشته شده است بود ، 4خواهر خارج نشین، از خون پدرشان گذشتند

18 تیر سال 82 بود که زن میانسالی به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و ناپدید شدن همسرش را خبر داد. او گفت: از 30 سال قبل با همسرم مقیم ایتالیا هستیم. ه

4خواهر خارج نشین، از خون پدرشان گذشتند / مقتول به خاطر اختلاف بر سر مبلع اجاره کشته شده است بود

عبارات مهم : ایران

18 تیر سال 82 بود که زن میانسالی به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و ناپدید شدن همسرش را خبر داد. او گفت: از 30 سال قبل با همسرم مقیم ایتالیا هستیم. هر چند وقت یکبار همسرم جهت دیدن دوستان و سر زدن به املاکمان به کشور عزیزمان ایران می آید. شوهرم فروردین امسال جهت دیدن کشور و اقوامش به کشور عزیزمان ایران آمد ولی دو ماهی می شود که دیگر از او خبر ندارم. نگرانی باعث شد تا به کشور عزیزمان ایران بیایم. به منزل مان رفتم. ولی اثری از همسرم نبود و همسایه ها مدعی بودند که چند هفته ای می شود که یعقوب را ندیده اند.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛با شکایت زن 57 ساله تحقیقات از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی شروع شد. با گذشت چند ماه، همسر یعقوب از پیدا کردن شوهرش ناامید شد و به ایتالیا برگشت.

سرنخی بعد از 4 سال

مقتول به خاطر اختلاف بر سر مبلع اجاره کشته شده است بود ، 4خواهر خارج نشین، از خون پدرشان گذشتند

تحقیقات جهت یافتن ردی از مرد میانسال ادامه داشت تا اینکه اوایل آبان سال 86 مرد ناشناسی با پلیس تماس گرفت و سرنخ مهمی از عاملان این جنایت در اختیار آنها قرار داد. او گفت: یعقوب مدتی قبل از اینکه همسرش به کشور عزیزمان ایران بیاید به قتل رسیده بود. او را به خاطر پول هایش کشته اند.

این مرد ناشناس گفت: من معتادم و جهت مصرف مواد گهگاه با دوستانم دور هم جمع می شویم. یکی از همین شب ها بود که دوستم گفت خواهر و شوهر خواهرش به منزل مرد ثروتمندی رفته و اموالش را دزدی کرده اند. دوستم گفت که آنها صاحب منزل را نیز به قتل رسانده اند.

دستگیری عامل جنایت

18 تیر سال 82 بود که زن میانسالی به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و ناپدید شدن همسرش را خبر داد. او گفت: از 30 سال قبل با همسرم مقیم ایتالیا هستیم. ه

با اطلاعاتی که مرد جوان در اختیار تیم تحقیق قرار داده بود احتمال اینکه قربانی این جنایت یعقوب باشد مطرح شد. بدهید ترتیب مأموران وارد عمل شده است و سه متهم این پرونده را بازداشت کردند.

در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که پژمان و همسرش شیرین با همدستی مردی به نام کاوه مرتکب جنایت شده است اند. پژمان در تحقیقات اولیه گفت: شیرین همسر دوم من هست. از همسر اولم یک فرزند و از شیرین دو فرزند دارم. با همدستی شیرین و دوستم کاوه، قتل را انجام داده ایم. ما مستأجر منزل یعقوب بودیم. چند ماهی بود که اجاره منزل ام را نداده بودم و موعد قراردادم هم به آخر رسیده بود. ولی یعقوب گفت حاضر است قرارداد را تمدید کند. چون پول نداشتیم تصمیم گرفتیم که چک جعلی به یعقوب بدهیم.

قبر مقتول را کندیم

ولی این تمام نقشه شیطانی ما نبود آیا که همسرم وسوسه ام کرد که او را به قتل برسانم. همسرم می گفت یعقوب در کشور عزیزمان ایران تنها زندگی می کند و کسی از راز این جنایت با خبر نخواهد شد.

مقتول به خاطر اختلاف بر سر مبلع اجاره کشته شده است بود ، 4خواهر خارج نشین، از خون پدرشان گذشتند

یک روز قبل از جنایت به ملارد شهریار رفتیم و در باغ متروکه ای جهت مقتول قبر کندیم. شب اتفاق به بهانه بستن قرارداد به همراه شیرین و دوستم به منزل یعقوب رفتیم. با اشاره شیرین دوستم او را هل داد و من هم دستمال دور گردنش انداختم و او را خفه کرده و اموالش را دزدی کردیم. جسد را داخل کمدی قرار داده و سوار وانت کردیم و به سمت باغ متروکه رفتیم. بعد از رسیدن به باغ جسد را داخل قبری که کنده بودیم قرار دادیم و رویش را پوشاندیم.

کشف استخوان های مقتول

18 تیر سال 82 بود که زن میانسالی به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و ناپدید شدن همسرش را خبر داد. او گفت: از 30 سال قبل با همسرم مقیم ایتالیا هستیم. ه

با اعتراف متهمان به جنایت، تیم تحقیق راهی باغ متروکه شده است و بعد از کندن قبر به استخوان های مقتول رسیدند.از سویی زمانی که خانواده یعقوب از دستگیری قاتل با خبر شدند از طریق کنسولگری کشور عزیزمان ایران در ایتالیا درخواست قصاص قاتل یعقوب را مطرح کردند. با تکمیل تحقیقات، سه متهم در دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه رفتند.بعد از آخر جلسه محاکمه هیأت قضات جهت صدور رأی پرونده وارد شور شدند و در نهایت پژمان را به قصاص، سه سال حبس و 74 ضربه شلاق و کاوه را به جرم معاونت در قتل و دزدی به 18 سال حبس و 74 ضربه شلاق و شیرین را هم به همین جرم به 13 سال حبس و 74 ضربه شلاق محکوم کردند.

نامه ای جهت خانواده مقتول

متهمان در زندان به سر می بردند تا اینکه با گذشت 15 سال از این جنایت سه فرزند پژمان نامه ای به خانواده مقتول نوشتند. آنها در نامه نوشته بودند که پدرمان محکوم به قصاص است ولی در این مدت پشیمان شده است و تلاش بر جبران رفتارش دارد. از طرفی وضع مالی ما خوب نیست و نبود پدرم ضربه های زیادی به ما زده هست. از شما خواهش می کنم وظیفه پدرم را بعد از این همه سال روشن کنید، التماس می کنیم که به خاطر خدا و بی سرپرستی ما او را ببخشید.

مقتول به خاطر اختلاف بر سر مبلع اجاره کشته شده است بود ، 4خواهر خارج نشین، از خون پدرشان گذشتند

نامه فرزندان قاتل با کمک واحد صلح و سازش دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران به کنسولگری کشور عزیزمان ایران در ایتالیا ارسال شد. چهار دختر مقتول بعد از خواندن این نامه و همچنین تلاش های واحد صلح و سازش دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تنها به خاطر رضای خدا از قصاص قاتل پدرشان گذشت کردند.

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | تحقیقات | ایتالیا | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog